Milí hostia, sme veľmi radi, že ste prišli na našu webovú stránku. Ak hľadáte príjemný rodinný penzión v tichom prostredí, kde na vás čaká pokojná atmosféra, krásna príroda a v neposlednom rade vynikajúce jedlo, ste na správnej adrese. V našom AgroPenzióne 7 divov máme k dispozícii 5 izieb s celkovou kapacitou 12 osôb. Všetky izby sú vybavené pohodlnými manželskými posteľami. V našej najväčšej izbe sa nachádzajú až 2 manželské postele. Pre najmenších máme nachystanú bezpečnú detskú postieľku, ktorá vás po dohode s našim personálom bude čakať na izbe. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom emailu 7divov@7divov.sk alebo na telefónnom čísle
 +421 33 55 77 330

Tešíme sa na vašu návštevu. Do skorého videnia :).


Ubytovanie ocenené Booking Awards 2023

Agropenzión 7 divov získal druhý krát prestížne ocenenie Booking.com traveller Review Awards za rok 2022 a 2023 s celkovým hodnotením 9.8 z 10.
Ďakujeme naším zákazníkom za skvelú spätnú väzbu a veríme, že sa vám u nás páčilo.

Izba Family

32 m² Súkromná kúpeľňa s vaňou Bezplatné Wi-Fi Bezplatné parkovanie

Potešte svoju manželku, manžela a deti výletom do nášho AgroPenzióna 7 divov. Čaká vás krásna rodinná izba s dvomi veľkými manželskými posteľami King size 200×180 cm a možnosťou detskej prísteľky. V pokojnej obci Dolná Krupá si celá rodinka spoločne oddýchnete a strávite čas so svojimi najbližšími. Vaše deti poteší veľké detské ihrisko priamo v areáli nášho agropenziónu a malá rodinná ZOO. Vy ich môžete sledovať z terasy s vynikajúcou kávičkou a dezertom. O voľnočasové aktivity nebudete mať núdzu. V našej obci sa nachádza 7 divov, ktoré môžete spoločne objavovať. O aktívny oddych sa postará rozmanitá príroda okolitých kopcov. Po celom dni sa môžete dosýta najesť v našej reštaurácii, dopriať si relax v prívatnom welness svete a nakoniec sa o ničím nerušené chvíle postará naša komfortne zariadená rodinná izba.

Ubytovať sa môžete v deň príchodu od 14:00 hod do 21:00 hod.
Opustiť izbu je potrebné najneskôr do 11:00 hod.

Neskorší check out 10 € /hod.

Rezervácia

Izba Business

21 m² Súkromná kúpeľňa Bezplatné Wi-Fi Bezplatné parkovanie

Plánujete pracovný výlet a radi by ste sa ubytovali v pokojnom prostredí len kúsok od mestského ruchu? V našej Business izbe nájdete svoju oázu pokoja. Po náročnom dni vás privíta priestranná izba s vlastným sociálnym zariadením a veľká manželská posteľ, ktorá vás lusknutím prsta presunie do ríše snov. V pokojnom dolnokrupanskom prostredí vás nebude rušiť hluk rušnej ulice či nočný život.

Ubytovať sa môžete v deň príchodu od 14:00 do 21:00 hod.
Opustiť izbu je potrebné najneskôr do 11:00 hod.

Neskorší check out 10 € /hod.

Rezervácia

Izba Deluxe

22 m² Súkromná kúpeľňa Terasa Bezplatné Wi-Fi

Luxusne zariadená priestranná izba sa teší na klientelu, ktorá vyhľadáva nadštandardné ubytovanie. Vďaka svojej priestrannosti patrí izba Deluxe k najvyhľadávanejších ubytovacím priestorom nášho AgroPenziónu 7 divov. V krásnom dolnokrupanskom prostredí sme pre vás pripravili prvotriednu izbu, v ktorej vás nebude nič rušiť. Ponúkame vám moderne zariadenú izbu s veľkou manželstvou posteľou King size 200x180 cm s možnosťou prísteľky. Ideálne miesto na predĺžený víkend, či odpočinok počas pracovného týždňa. V okolí penziónu je možnosť objavovať prírodné krásy alebo spoznať 7 dolnokrupanských divov. Komfort a zábava počas ubytovania je samozrejmosť. 

Ubytovať sa môžete v deň príchodu od 14:00 hod do 21:00 hod.
Opustiť izbu je potrebné najneskôr do 11:00 hod.                      

Neskorší check out 10 € /hod.

Rezervácia

Izba Romantic

27 m² Súkromná kúpeľňa Výhľad do záhrady Bezplatné Wi-Fi

Čas len pre seba. Vo dvojici. Strávte spoločné ničím a nikým nerušené romantické chvíle so svojou milou polovičkou v našom AgroPenzione 7 divov. V obci Dolná Krupá uniknete od každodenných povinností a užijete si spoločne strávený čas. V reštaurácii pre vás radi pripravíme romantickú večeru pri sviečkach. Naša izba Romantic je pre spoločné partnerské chvíle ako stvorené. V kúpelni sa nachádza veľký sprchový kút, v ktorom si môžete dopriať spoločný horúci kúpeľ. Potrebujete sviečky, šampanské a jahody? Stačí povedať. Náš personál sa postará o to, aby sme splnili všetky romantické požiadavky. Po príjemne strávenom večery sa môžete tešiť na komfortnú King size 200x180 cm manželskú posteľ. Vyspíte sa doružova s veľkou dávkou energie na ďalší deň. 

Ubytovať sa môžete v deň príchodu od 14:00 hod do 21:00 hod.
Opustiť izbu je potrebné najneskôr do 11:00 hod.                                              

Neskorší check out 10 € /hod.

Rezervácia