Čarovná koliba

Ideálne pre rodinné oslavy Kapacita 15 ľudí V súkromí Skvelé miesto na detské oslavy

Ani vám sa do obývačky nezmestí celá rodina? Nezúfajte. V našom AgroPenzióne 7 divov máme pre vás ideálny priestor na organizovanie narodeninovej oslavy. Krásne priestory nadekorujeme presne podľa vašich predstáv. Možností je neúrekom. Povedzte nám, akú animovanú rozprávku má najradšej vaše dieťa alebo aký koníček obľubuje váš otec. S organizovaním detských osláv a životných jubileí máme bohaté skúsenosti. V našich priestoroch nebude vašej rodine nič chýbať. Výber jedla samozrejme necháme na vás. Pri väčšom počte ľudí však odporúčame výber jedál dopredu, prípadne vám naservírujeme jedlá na spôsob švédskych stolov. Počas celej doby vám bude k dispozícii náš personál, ktorý s radosťou doladí všetky detaily. O alko či nealko nápoje nebude núdza. Naplánujte si termín oslavy ešte dnes. Jarné a letné termíny sa míňajú a víkendov je akosi málo.
Neváhajte a zarezervujte si miesto už dnes.

Cena za prenájom: 100 Euro + 20 Euro každá začatá hodina

Rezervácia

Veľká sála pod gaštanom

Kapacita 60 ľudí bez parketu Kapacita 40 ľudí s parketom Ideálne na veľké rodinné oslavy alebo firemné akcie

Organizujete spoločenské stretnutie a hľadáte priestor, ktorý je tak akurát? V našej spoločenskej miestnosti ponúkame 60 miest. Z Trnavy ste u nás za 10 minút. AgroPenzión 7 divov vám ponúka bezplatné parkovisko, možnosť vynikajúceho pohostenia a kávičku s koláčikom si môžete vychutnať na našej slnečnej terase s výhľadom na Karpaty. Ak potrebujete pomôcť s organizovaním spoločenskej akcie, kontaktujte nás. Máme bohaté skúsenosti, ktoré nám umožňujú vytvoriť nezabudnuteľnú akciu, na ktorú účastníci radi spomínajú. Základom je príjemný priestor a skvelé jedlo. U nás nájdete všetko. Tešíme sa na vašu návštevu.
Neváhajte a zarezervujte si miesto už dnes.

Cena za prenájom: 200 Euro + 20 Euro každá začatá hodina

Rezervácia

Salónik s výhľadom

Kapacita 12 ľudí Ideálne miesto na firemné akcie Terasa s výhľadom na prírodu

Firemné porady, teambuildingy, workshopy, konferencie, školenia, či iné akcie môžete bezproblémovo zorganizovať v našom AgroPenzióne 7 divov. Pokiaľ budete mať záujem o prípravu cateringu, stačí povedať. Švédske stoly, menu na mieru, či misy plné jednohubiek alebo ovocia naservírujeme podľa vašich chutí. Počas celej doby prenájmu môžete využiť aj našu terasu. 

Cena za prenájom: 50 Euro + 20 Euro každá začatá hodina

Rezervácia

Domček vo dvore

Kapacita 14 ľudí Súkromná terasa Otvorená galéria

Dôležitá rodinná udalosť si zaslúži aj poriadnu oslavu s rodinou. Zorganizujte si u nás oslavu prvého svätého prijímania, narodeninovú oslavu či stretnutie s priateľmi. V našich priestoroch môžete pohostiť celú rodinu. Z našich dobrôt sa roztancujú chuťové bunky nejednému dospelému. Rezervujte si náš domček vo dvore a počas celej doby nebudete nikým a ničím rušení. Pre deti je k dispozícii krásne drevené ihrisko, na ktorom sa môžu poriadne vyjašiť. V pokojnom dedinskom prostredí chutí všetko o kúsok lepšie.
Neváhajte a zarezervujte si miesto už dnes.

Cena za prenájom: 70 Euro + 20 Euro každá začatá hodina

Rezervácia