Veľká sála pod gaštanom

Kapacita 60 ľudí bez parketu Kapacita 40 ľudí s parketom Ideálne na veľké rodinné oslavy alebo firemné akcie

Organizujete spoločenské stretnutie a hľadáte priestor, ktorý je tak akurát? V našej spoločenskej miestnosti ponúkame 40 miest na oslavu s priestorom na tancovanie.

V prípade smútočného posedenia je kapacita 60 miest. S možnosťou vonkajšieho sedenia na terase po GAŠTANOM.

Z Trnavy ste u nás za 10 minút. AgroPenzión 7 divov vám ponúka bezplatné parkovisko, možnosť vynikajúceho pohostenia a kávičku s koláčikom si môžete vychutnať na našej slnečnej terase s výhľadom na Karpaty. Ak potrebujete pomôcť s organizovaním spoločenskej akcie, kontaktujte nás. Máme bohaté skúsenosti, ktoré nám umožňujú vytvoriť nezabudnuteľnú akciu, na ktorú účastníci radi spomínajú. Základom je príjemný priestor a skvelé jedlo. U nás nájdete všetko. Tešíme sa na vašu návštevu.
Neváhajte a zarezervujte si miesto už dnes.

Cena za prenájom: 150 Euro + 20 Euro každá začatá hodina po21.00

Rezervácia

Salónik na poschodí

Kapacita 12 ľudí Ideálne miesto na firemné akcie Terasa s výhľadom na prírodu

Firemné porady, teambuildingy, workshopy, konferencie, školenia, či iné akcie môžete bezproblémovo zorganizovať v našom AgroPenzióne 7 divov. Pokiaľ budete mať záujem o prípravu cateringu, stačí povedať. Švédske stoly, menu na mieru, či misy plné jednohubiek alebo ovocia naservírujeme podľa vašich chutí. Počas celej doby prenájmu môžete využiť aj našu terasu. 

Cena za prenájom: 50 Euro + 20 Euro každá začatá hodina po 21:00

Rezervácia

Domček vo dvore

Kapacita 14 ľudí Súkromná terasa Otvorená galéria

Dôležitá rodinná udalosť si zaslúži aj poriadnu oslavu s rodinou. Zorganizujte si u nás oslavu prvého svätého prijímania, narodeninovú oslavu či stretnutie s priateľmi. V našich priestoroch môžete pohostiť celú rodinu. Z našich dobrôt sa roztancujú chuťové bunky nejednému dospelému. Rezervujte si náš domček vo dvore a počas celej doby nebudete nikým a ničím rušení. Pre deti je k dispozícii krásne drevené ihrisko, na ktorom sa môžu poriadne vyjašiť. V pokojnom dedinskom prostredí chutí všetko o kúsok lepšie.
Neváhajte a zarezervujte si miesto už dnes.

Cena za prenájom: 70 Euro + 20 Euro každá začatá hodina po 21:00 hod

Rezervácia

Reštaurácia s terasou

Vitajte v Agropenzióne 7 divov, skrytom klenote v srdci Dolnej Krupej! Naša útulná reštaurácia s krbom a prekrytou terasou je dokonalým miestom na usporiadanie všetkých vašich súkromných udalostí. Sme oddaní ponúkaniu jedinečných zážitkov, kde každý detail je premyslený a každý hosť pociťuje našu lásku k tomu, čo robíme.

Naše súkromné priestory sú ideálne pre oslavy, narodeniny, rodinné posedenia alebo firemné udalosti. Súčasne vám ponúkame možnosť prenocovania a užívania si nášho privátneho wellness, čo pridáva do vášho pobytu nádych luxusu a pohodlia.

Náš oddaný personál sa postará o všetko, aby vaša udalosť bola úspešná a nezabudnuteľná. Nechajte sa hýčkať našou nezameniteľnou pohostinnosťou a doprajte si výnimočný zážitok v našom útulnom a súkromnom prostredí.

Tešíme sa na vašu návštevu v Agropenzione 7 divov a na možnosť ukázať vám, prečo sme jednými z najlepších vo svojom odbore!

Rezervácia

Záhrada s ihriskom

Naša záhrada, je mieste, kde si môžete oddýchnuť a zabaviť sa bez starostí! Zázemie s ihriskom je ideálnym miestom pre rodinné výlety, firemné akcie alebo jednoducho pre relaxáciu v prírode.

Pripravili sme pre vás širokú škálu atrakcií, aby sme vám zabezpečili nezabudnuteľný zážitok. Objednajte si skákací hrad a nechajte deti si užiť bezstarostnú zábavu. Pre futbalových nadšencov máme pripravené trávnaté futbalové ihrisko, kde si môžete zahrať s priateľmi alebo rodinou.

Ak si potrebujete oddýchnuť, môžete si posedieť v našom altánku pri kolibe a vychutnať si pokojnú atmosféru. Pre milovníkov grilovania máme ohnisko na opekanie, kde Vám vieme zabezpečiť špeciality na oheň.

Aby ste sa cítili pohodlne, poskytujeme lehátka, lavičky a slnečníky, ktoré vám umožnia relaxovať a užívať si slnečné lúče.

Nechajte Vašu akciu na starosti nám a vy si môžete oddýchnuť a užívať si čas so svojimi blízkymi. Prenajmite si našu záhradu s ihriskom v Agropenzióne a zažite nezabudnuteľné chvíle plné zábavy a relaxu.

Vaše deti poteší veľké detské ihrisko priamo v areáli nášho agropenziónu a malá rodinná ZOO so vtáčikmi. Vy ich môžete sledovať z terasy s vynikajúcou kávičkou a dezertom.  Tešíme sa na vás!"

Rezervácia